Müge Boz’un ikinci çocuk heyecanı! ‘Doktor cinsiyeti zarfa yazıp verdi’

13 Haziran 2019’da basketbolcu Caner Erdeniz ile Barcelona’da evlenen oyuncu Müge Boz, kızı Vina’yı aynı yıl kasım ayında kucağına almıştı.

“VİNA’NIN KARDEŞİ OLSUN İSTİYORUM”

“Siz ikinci çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna da içtenlikle cevap veren Boz, “Evet ikinci çocuk istiyorum. Vina’nın bir kardeşi olsun istiyorum ama bunun için hayırlısı ne zaman olur bilemem” yanıtını vermişti.

“SİZE BİR HABERİMİZ VAR”

Mutlu birliktelikleri süren Müge Boz ile Caner Erdeniz’den müjdeli haber gelmişti. Boz, ikinci kez anne olacağın; “Size bir haberimiz var” notuyla duyurmuştu.

39 yaşındaki oyuncu, hamile olduğunu eşi Caner Erdeniz’e zoom görüşmesinde söylerken çektiği videoyu da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

“İKİNCİ SEZON”

Caner Erdeniz de ultrason görüntülerini “İkinci sezon” notuyla kendi sosyal medya sayfasından paylaşmıştı.

“DÖNMEK ZORUNDA KALDIK”

Çift, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Gazetecilerin sorularına yanıt veren Müge Boz “Ailecek güzel bir Costa Rica tatili yaptık. Çok keyifliydi. Biraz daha kalabilmek isterdim ama malum Vina’nın okulu başladı, işlerimizin de çok birikmemesi için dönmek zorunda kaldık” dedi.

“DOKTORUMUZ CİNSİYETİNİ ZARFA YAZIP VERDİ”

İkinci kez anne olmanın heyecanını yaşayan Müge Boz “Heyecanlıyız, çok istiyorduk, yaklaşık 4,5 aylık. Cinsiyeti normal şartlarda belli ama biz de bilmiyoruz. Doktorumuz cinsiyetini zarfa yazıp bize verdi, doğuma kadar öğrenmeyeceğiz, cinsiyetinin ne olacağının hiçbir önemi yok, sağlıklı olsun yeter. Caner erkek hissediyor ama ben keskin bir şey hissetmiyorum, isimleri belli ama sizinle paylaşamıyoruz, tüyoları sonra veririz size” diyerek heyecanını dile getirdi.

“KISKANÇLIK DURUMU YOK”

Kızları Vina’nın da çok heyecanlı olduğunu söyleyen çift “Vina ‘ben onunla odamı paylaşacağım, ona yemek yedireceğim, onunla oyunlar oynayacağım’ diyor. Kıskançlık durumu kesinlikle yok şu an” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x