24 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…👇

Shakira’nın son dönemdeki en çarpıcı klibi, beklenmedik bir sürprizle gündem oldu. Latin müziğin kraliçesi olarak anılan Shakira, son klibinde çocuklarına uzun süre boyunca göz kulak olan, ihanet iddialarını kendisine ileten ve Pique’nin işten çıkardığı dadıya yeni klibinde yer verdi.

Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın, yıllar sonra gündeme bomba gibi düşen bir Survivor itirafında bulundu. Futbolcu, adada yaşadığı deneyimlerin ardından “Survivor’a katıldığıma çok pişmanım. Aileme çok zarar verdi” dedi ve olayın maddi tarafına değindi.

Alkan’ın aldığı maaşı açıklaması sonrası EYT’den faydalanan diğer ünlülerin ne kadar maaş aldıkları merak konusu oldu.

Geçtiğimiz aylarda pankreas kanseriyle mücadele ettiğini öğrendiğimiz Tanyeli, sağlık durumuyla herkesi derinden etkilemişti. Tedavisi devam eden Tanyeli, kanser hastalarına moral olmak için Milano Fashion Week’te podyuma çıktı. Kırmızı elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Tanyeli, alkış yağmuruna tutuldu.

TV100 yorumcusu ‘gazeteci’ Hacı Yakışıklı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla hem güldürdü hem düşündürdü! Yakışıklı, paylaştığı tweette, Mustafa Sandal ve Tarkan için “Sanatçı değiller, kalıcı eserleri yok” dedi…

Youtube’ta “Deliler Delisi” adıyla paylaştığı videolarla dikkat çeken Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat çifti ve Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu ile ilgili ortaya birtakım iddialar attı. Bu iddialara Sıla Doğu’dan cevap gecikmedi.

Mazhar Alanson Üsküdar Meydanı’ndaki konserinde sevenleriyle buluştu. Uzun bir aranın ardından sahneye çıkan Mazhar Alanson, şarkılarını Özkan Uğur anısına seslendirdi. Dinleyecilerin “Sude” şarkısını istemesi üzerine Alanson, sahnede duygusal anlar yaşadı.

Son yılların en tartışmalı şarkıcılarından olan ve tarzıyla sık sık gündeme gelen Alizade, bu kez “Mavi boncuk” şarkısına kattığı yorumla gündeme geldi. Emel Sayın’dan dinlemeye aşina olduğumuz şarkının sözlerini değiştiren Alizade çok konuşuldu.

Yarın görüşmek üzere👋

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x